Наші переваги

Величезний вибір карнавальних костюмів

   У нашій костюмерній понад 4500 карнавальних костюмів різних фасонів, стилів та розмірів. Підберемо для Вас костюм будь-якої тематики. У нас Ви знайдете те, що шукайте! Костюми на Новий рік, Дні Народження, казкові герої, тематичні вечірки, фільми та мультфільми.

Власна майстерня з пошиття костюмів

   Усі костюми, які ми даємо у прокат, ми шиємо самі. Це дозволяє гарантувати високу якість та всі необхідні характеристики костюмів. Костюми шиються вручну, поштучно. Завдяки цьому майже кожен екземпляр унікальний за своїм фасоном, і якщо Вам потрібно кілька костюмів однієї тематики, то кожен з них буде не тільки гарний, а й відмінний від інших.

Унікальний дизайн та якісні матеріали

   Всі костюми авторського дизайну і більшість представлена в одиничному екземплярі. Для пошиття костюмів використовуються тільки якісні тканини та фурнітура, а також різноманітні аксесуари для відповідного жанру та епохи – оригінальні або максимально наближені до оригінальних. Завдяки старанню наших майстрів ми повністю відтворюємо образ того чи іншого героя. А Вам тільки залишається обрати ким би ви хотіли бути на святковий вечір.

Ми стежимо за модними тенденціями

   Весь час ми рухаємося вперед: удосконалюємо технології пошиття, постійний моніторинг популярних образів, трендів, запитів та побажань від наших клієнтів. Робота з кіно, телебаченням та організаторами свят та конкурсів. Ми стаємо кращими для Вас і завдяки Вам!

Багаторічний досвід роботи

   Ми на ринку прокату карнавальних костюмів з 2005 року. Все починалося з кількох десятків костюмів у маленькій приватній майстерні. Сьогодні ми пропонуємо найбільший вибір костюмів у Києві. Колекція костюмів з кожним роком зростає та оновлюється в асортименті.

Зручне розташування 

   Наш салон прокату знаходиться у центрі Києва на вул. Жилянська 107 (біля площі Перемоги та універмагу «Україна»). До нас зручно дістатися на метро чи трамваї. Поруч безліч маршрутних таксі, за більш детальним описом звертайтеся до розділу «контакти».

Повний комплекс послуг

   На сьогоднішній день ми можемо запропонувати Вам:

  • прокат дорослих та дитячих карнавальних костюмів;
  • прокат різних аксесуарів (як із костюмами, так і окремо);
  • індивідуальне пошиття костюмів на замовлення;
  • кур'єрська доставка костюмів по Києву;
  • Бронювання костюмів на потрібну дату;
  • студійна або виїзна фотосесія в костюмах;
  • Професійна обробка фотографій.